Začátek zimy stylově: levné lyžování v Dolomitech

Čistý sníh, dokonale upravené tratě, pohodové slunění na sjezdovce a hlavně levné permanentky, to všechno nabízí lyžařské zájezdy do Rakouska a Itálie, kam vás bezpečně a bez starostí za pár hodin doveze autobus.

Co se týče lyžování, Dolomity na začátku sezóny jsou splněným snem každého, kdo nechce tento rok o lyžařský zájezd přijít, a přitom nechce platit příliš peněz. Na špici těch nejatraktivnějších destinací lyžařských zájezdů v Itálii přitom už několik let zůstává Dolomiti Superski, superareál dvanácti lyžařských středisek, ve kterých najdete dohromady skoro 1200 km sjezdovek.

V Dolomiti Superski vás čeká pestré, ale přitom levné lyžování. Na všechny tratě v areálu Dolomiti Superski si totiž vystačíte s jedinou permanentkou, s níž se můžete kromě jízdy potěšit i nádhernými výhledy do jedenácti alpských údolí. V  bezprostředním okolí se samozřejmě nachází komfortní ubytování a zázemí služeb, kam se necháte zavést skibusem.

Raději, než italské cappuccino, preferujete tyrolskou šunku a další rakouské lahůdky? Lyžařský zájezd do Rakouska pořídíte na začátku sezony ještě levněji. Jeden z nejproslulejších lyžařských areálů jižního Tyrolska Kronplatz se drží na špici nejen díky skvělým sjezdovkám a krásné přírodě, ale i kouzelným hotelům a horským chatám. Pokud si zvolíte ubytování na Kronplatzu, můžete lyžovat nejen tam, ale zajet i do blízké Alta Badia nebo Dolomiti Superski.

Do Dolomitů jen s prověřenou cestovkou

Autobusové cestování je nejpohodlnější a vlastně nejrychlejší dopravou na levné lyžování do Dolomitů. Cestovní kanceláře CK Víkend nabízí u lyžařských zájezdů do Rakouska a Itálie možnost vybrat si, zda chcete jet na noc, nebo raději cestujete spíše přes den.

Cestovní kancelář CK Víkend dbá především na výběr těch nejlepších prověřených hotelů a zařizuje na místě ty nejlevnější skipasy. Smluvní ceny skipasů jsou na těchto skiareálech nejnižší na trhu, začínají už na předvánočních 14 eurech za den.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>