Letos se podívejte do Řecka

Chystáte se na vysněnou dovolenou do Řecka a chcete cestovat výhodně s last minute zájezdy? V takovém případě neváhejte a začněte srovnávat nabídky již teď. Sezóna se blíží, a tak se cestovní kanceláře předhánějí ve výhodných nabídkách a denně aktualizují nabídky a ceny.

Před tím než se vydáte do cestovní kanceláře pro konkrétnní nabídky, udělejte si jasno, který z řeckých ostrovů chcete navštívit. Řecko je báječná, krásná země, plná malebných pláží a vynikající kuchyně. Dovolená v Řecku nabízí mnoho možností.

Tajemná Kréta je neuvěřitelně rozmanitá. Do některých částí se jezdí za rušným, nočním životem, poznáváním památek a neuvěřitelné přídory. Do jiných částí se jezdí za odpočinkem, lenošením a koukáním po těch nejhezčích plážích. Příroda zde nabízí neuvěřitelnou podívanou pro každého, od pouští, přes malebná, zelená údolí až po majestátné vysoké pohoří, poskytující krásnou podívanou.

Druhým nejoblíbejějším ostrovem je Rhodos. Rhodos nabízí díky své bohaté historii mnoho historických památek. Na pobřeží jsou k vidění mnohé hrady, dobrodruzi se mohou vydat do hor, kde stojí byzantské chrámy a kláštery. Rhodos nabízí nepřeberné množství pláží a romantických zátok. Mnohé jsou až několik kilometrů dlouhé skýtající soukromí pro zamilované páry.

Ostrov Zakynthos je úrodný, hodně zelený a charakterizují jej horské vísky, kláštery a pozoruhodné vyhlídky objevující se na místech, kde byste je nehledali. Tento ostrov se proslavil rušným nočním životem a stal se tak oblíbenou destinací mladých lidí. Obdivovatelé básníka Dionýsa by si neměli v jeho rodišti nechat ujít návštěvu muzea.

Lefkáda je čtvrtým největším ostrovem Řecka. Navzdory rozrůstajícímu se cestovnímu ruchu, si zachovává přirozený ráz a nebývá tolik přelidněná jako jiné ostrovy. Lefkáda je proslulá kontrastem bílých pláží a tyrkysových vod. Při západu slunce se zde nabízejí neuvěřitelné scenérie. Je vhodná pro zamilované páry a zapálené fotografy.

Z dalších řeckých ostrovů jmenujme Karpathos, Kefalonia, Kos, Korfu , Lesbos, Mýkonos,Samosa Santorini. O těch ale někdy příště.

Ať už si vyberete Zakynthos pro jeho bujarý noční život nebo dáte přednost relaxaci na Lefkádě, last minute Řecko je zkrátka skvělou volbou pro všechny, kdo chtějí za teplem a odpočinkem.

rdc

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>