První ročník soutěže MISSIS MODELS 2013

Prémiová akce pro ženy, které již dosáhly věku nejméně 35 let. Tyto ženy si také zaslouží, aby byly rozpoznány jejich ženské kvality a ony mohly prosadit svou vyzrávající osobnost.

Každá žena může být modelkou sama sobě, svým blízkým i bezprostřednímu okolí. Vždyť právě žena je tím, kdo kolem sebe šíří kouzlo pohody.

DL Agentura hledá ženy, které nemají dlouholeté zkušenosti z přehlídkových mol. Naopak, chce dát šanci těm, které svůj věk kolem 40 let či vyšší, vnímají jako příležitost pro nový začátek a změnu svého dosavadního života. Dostávají tak nyní šanci naučit se projevit svou osobnost a zažít něco nového či jen zazářit pro svůj pocit, stát se sebevědomější, elegantnější, vkusnou, schopnou pohybovat se v každé společnosti s noblesou a přehledem. Odhalit svou nezaměnitelnou osobnost, která je právě v nedokonalosti dokonalá.  K tomu nemusí mít ani 175 cm, ani velikost 34 – 36.

NAD SOUTĚŽÍ MISSIS MODELS 2013

přijala záštitu bývalá modelka Ivana Christováa Nadace Archa Chantal. Soutěž probíhá ve třech úrovních. Nejprve se v průběhu června až srpna konají přípravné kurzy pro ženy, které si chtějí vyzkoušet profesi modelky. Poté, koncem srpna, proběhne základní kolo soutěže, ze kterého porota vybere 32 finalistek. Na podzim se uskuteční velké finále v Praze.

Všechny účastnice projdou přípravnými modelingovými kurzy. Zdokonalí se v pohybu, odhalí úskalí etiky, záludnosti stylingu či péče o pleť i tělo.  Také si vyzkouší práci fotomodelky a zkusí módní přehlídku.To vše přináší setkání se zajímavými osobnostmi ze světa kultury a zkušenými lektory ze světa oblékání, zdokonalování těla i duše. Šance využít nabyté poznatky mohou ženy dále jak na předváděcím molu, tak ve svém každodenním životě při práci či v soukromí.

Zkušenosti DL Agentury v čele s módní návrhářkou Dagmar Levstek, ředitelkou soutěže, a týmu spolupracovníků, skýtá záruku profesionálního přístupu a účast na projektu dává ženám šanci na rázný krok pro restart svého života.

Podrobné informace najdete na www.dagmarlevstek.cz a www.missismodels.cz

Mohlo by se vám líbit...

1 komentář

  1. ivanapavelková napsal:

    mám zajém o vaš konkurz 41 let.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>