Máme pro vás trik, jak ušetřit koupí dovolené!

Dovolenou v zahraničí si většina Čechů dopřává v průměru jednou za dva roky. Největší zájem je již tradičně z kraje prázdnin, kdy se slaví hned dva státní svátky a lze tak ušetřit drahocenné dny dovolené. V posledních letech se zkrátila doba rekreačního pobytu. Zatím co dříve se jezdívalo na 14 dní, nyní Češi v zahraničí stráví přibližně 7-9 dní.  Důvodem je pochopitelně cena. Dnešní nejistá doba nutí lidi přemýšlet více do budoucna, než tomu bylo dříve, a tak je největší poptávka po produktech, na kterých se dá ušetřit. Trend ušetřit se nevyhnul ani cestovnímu ruchu. Průměrná cena týdenní dovolené se pohybuje okolo 13 tisíc. A to nejsou malé peníze. Proto se čím dál tím více rozšiřují poptávky po last minut zájezdech.

Pokud pro vás nejsou ani tyto ceny přijatelné, a navíc si chcete termín dovolené vybrat sami. Máme pro vás tip.

Nabídky dovolených se totiž rozmáhají také na slevových serverech. Na nich lze sehnat neuvěřitelné slevy na pobyty a ceny se tak zde obecně dostávají i pod úroveň last minute zájezdů. Zatímco se ještě před nedávnem nabízely cesty na poslední chvíli těsně před plánovanými odjezdy, letos se už v nabídkách objevují i několik měsíců předem.

Na slevovém portále pepa.cz je možné již nyní koupit dovolenou dle vašich představ a vybrat si ji třeba až v září. V klidu si tak stihnete zařídit vše, co je na dovolenou potřeba.

Kam se letos vydat? Zatímco dříve se hojně jezdívalo na jih k moři, v dnešní době se mnoho lidí navrací spíše k poznávání vlastní země. Proč ne? I v Čechách je krásně a i koupacích možností je zde více než dost. Letošní rok ovládly wellness pobyty. Ve wellnessu se vám po náročném roce dostane kýženého odpočinku. Neznamená to, že tak dovolenou musíte strávit v jednom komplexu. Můžete vyrazit například na hrady a zámky, nebo na celodenní túry a večer si za odměnu dopřejete vynikající večeři a poté relax ve whirlpoolu.

Pokud vás nelákají české wellness pobyty, neklesejte na mysli, vydat se můžete například i do Maďarska. Tamější termální lázně jsou proslulé a mají dlouholetou historii. Takové relaxační pobyty samy o sobě nepřijdou draho a zakoupíte-li si k nim třeba slevy na wellness do maďarských lázní, nebudete litovat. Za výhodnou cenu se vám dostane takových služeb, že si na dovolené budete připadat jako králové.

Díky výhodným slevám, můžete ušetřit nemalé částky a dopřát si tak dovolenou vícekrát než jednou za dva roky. Máte snad lepší trik?

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>