Čím udělat radost své drahé polovičce?

Blíží se dovolená a vy nevíte, čím překvapit svého broučka či broučici? Ne nadarmo se poslední dobou říká, že nejvzácnější je čas, takže nejlepší bude, pokud se poohlédneme po nějaké stylové dovolené, kde bychom měli čas pouze jeden na druhého.

Ne každý si samozřejmě může dovolit luxusní destinace a někdy tak dovolenou řeší jen příležitostnými výlety do okolí. Je to ale trochu škoda, protože se připravujeme o tu romantiku při cestování do neznámých končin, kde budeme jen spolu trávit více dní.

Jestliže se tedy nechceme připravit o tradiční typ pobytové dovolené ve dvou, můžeme zkusit zapátrat nikoliv v nabídce cestovních kanceláří, ale v nabídce hotelů a penzionů. Podaří-li se nám ušetřit za sestavování programů, služby delegátů, předraženou dopravu a podobně, budeme si moci dovolit klidně čtrnáctidenní únik z běžné reality, a ještě nám zbude i dost peněz třeba na dobré jídlo.

Dostupnou alternativou pro dovolenkové přesídlení je například laciné ubytování v Žilině, kde nalezneme několik různých variant ubytování, za dostupné ceny. Na nabídku se můžeme podívat na www.hotelgalileo.sk. Pokud se nám nebo naší drahé polovičce ale skutečně letos nikam nechce, co ji třeba překvapit novou pohodlnou postelí.

Ono taková dovolená strávená v posteli může stát také za to. Při výběru bychom měli myslet především na kvalitu, a to jak použitých materiálů, tak celkové konstrukce. Postel by měla být dostatečně prostorná, pohodlná, ale měla by i lahodit našemu oku. Pro nabídku kvalitních postelí klikněte zde.

A pokud se letos bez dovolené musíme obejít, můžeme udělat partnerovi či partnerce radost třeba vtipným originálním dárečkem. Tím může být třeba fotorámeček v provedení filmové klapky, pěstírna čtyřlístků, lapač pavouků nebo i taková pánská zástěra ve stylu gladiátorské sexy bederní roušky

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>