Dovolená v karavanu

Milujete trempské písně a říkáte si, že by stálo za to alespoň jedno léto obout boty toulavé a vyrazit třeba napříč Evropou, či ještě o něco dále, ale přece jen jste zvyklí na určitý komfort? Závidíte šnekům, že mají svůj domeček se vším potřebným všude s sebou? Pak je dovolená v karavanu ta pravá pro vás.

Všechen komfort

Navíc karavany už v současnosti mohou být i poměrně luxusní záležitostí, takže v nich nalezneme umně provedenou sprchu i wc, kuchyňských kout a samozřejmě ložnici s kvalitní matrací, z které nás nebudou bolet záda jako z válend, které můžeme vidět ještě ve starých filmech, při sledování hrdinů na cestách. Karavany poskytují i spoustu Dovolená v karavanuúložných prostor, díky kterým můžete vzít i objemnější zavazadla. Karavany mohou být skvělým řešením pro rodiny s dětmi, které potřebují pravidelný režim, díky jejich vybavení se můžeme snadno přizpůsobit jejich potřebám a není problém cestovat i s těmi nejmenšími cestovateli.

Kdo naopak touží po jednoduchosti, může si pronajmout některý ze starších kousků karavanů a podstatně ušetřit, zato si užít pravou retro atmosféru na cestách.

Kam vyrazit

Výhoda karavanu je, že se s ním dostaneme prakticky všude tam, kam se dostaneme i s automobilem. Můžeme vyrazit do hor i k moři, na průzkum velkoměsta či do malebných vesniček ve vysokých horských polohách. A hlavně nemáme žádné starosti s ubytováním, stačí najít kemp či vyhrazené parkoviště a můžeme se v klidu vyspat, uvařit a kochat se krásami světa.

A pokud nejsme příliš kreativní, co se týká trasy, můžeme využít služeb některých cestovních kanceláří, které se přímo na cestování s karavanem specializují a připraví nám trasu na míru, ať už plánujeme vyrazit jen po Evropě nebo třeba po Africe.

ZP

Mohlo by se vám líbit...

1 komentář

  1. Kamil Pichler napsal:

    Ano, je to skutečně tak, dovolená v karavanu je totiž opravdu nevšedním zážitkem, kde se naplňuje ono rčení, že i cesta může být cíl.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>