Dovolená plná originálních zážitků

Dovolená v Čechách může být tak zajímavá, jak si ji naplánujete. Možností, jak si užít volné dny je nepočítaně. Někomu stačí klidné místo u vody, knížka a opalovací krém. Spousta lidí ale o dovolené chce zažít něco nového a nezapomenutelného a zejména pokud cestujete s dětmi, s válením na dece si nevystačíte. Se zážitky na vaši dovolenou vám pomůže speciální agentura – Agentura na zážitky.

Překvapte rodinu zážitkem

Máte naplánovanou dovolenou, zajištěné ubytování, koupené mapy a prozkoumané tipy na výlety po okolí, ale stále vám v plánu chybí něco navíc? Zážitek, který bude vrcholem celé dovolené? Je to jednoduché, stačí se podívat, jaké zážitky jsou nabízeny v lokalitě, kde budete trávit dovolenou. Pak můžete naplánovat jako překvapení pro zbytek rodiny třeba let balónem, projížďku v tanku nebo netradiční hostinu ve středověkém stylu.

Vyberte si z nabídky pobytových balíčků

Pokud stále nevíte, kde strávíte pár dnů volna, a nechce se vám složitě zařizovat a vymýšlet program, sáhněte po pobytových balíčcích. Vybrat si můžete podle toho, jak byste chtěli svou dovolenou trávit. Jestli dáváte přednost aktivnějšímu odpočinku, můžete si zajet na golfový víkend, kde se zabaví začátečníci i pokročilí hráči nebo se vydat na víkend do českých hor, které jsou přímo stvořeny pro pěší i cykloturistiku. Pro ty, kteří vyhledávají opravdový relax a odpočinek bude ideální wellness víkend nebo netradiční návštěva pivních lázní.

Něco opravdu nevšedního

Zdá-li se vám to stále příliš obyčejné, v zážitkové agentuře pořídíte i opravdu nevšední zážitky. Co říkáte na divokou přírodu Beskyd, malebné ubytování v horském penzionu a k tomu vlastní stádo oveček, o které se budete starat? Nebo z jiného soudku – jeden z nejluxusnějších vozů na světě Porsche Boxter na celý víkend jen pro vás a k tomu zajištěné ubytování v hotelu? Buďte si jisti, že na takovou dovolenou jen tak nezapomenete.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>