Za Aqua Show do Jindřichova Hradce

Za nevšedními zážitky nemusíme vždy jezdit do ciziny, některé skvosty nalezneme i tady v Čechách. V případě Aqua Show v Jindřichově Hradci bychom měli říct skoro spíš pouze, protože se jedná o unikát, jehož obdobu nalezneme zatím v Evropě jen ještě v jedné kopii.

Tato unikátní show je instalovaná uvnitř honosně upraveného obchodně-medicínské centrum sv. Florián v Jindřichově Hradci, a je zdarma přístupná veřejnosti. Pomyslně bychom mohli danou show označit za jakousi obdobu orloje, protože je k vidění vždy v každou celou hodinu.

Show začíná v 9 hodin ráno a diváci se mohou těšit na strhující podívanou vodních trysků, hry světel a hudby. Voda a světla zde doslova tančí v rytmu hudby, která se každou hodinu obnovuje. Pokud tedy máme více času, můžeme si užít více vystoupení a vždy uvidíme něco nového.

Oblíbeným doprovodem je například klasická hudba, která dává show zajímavý slavnostní nádech, romantickou atmosféru naopak navodí například Karel Gott a Lucie Bílá v duetu Co sudičky přály nám, a kdo má raději rychlejší hudební tep, přijde si na své třeba se skladbou Vanessy Mae, která dynamicky rozvlní jak vodní trysky, tak barevné spektrum.

Show je unikátní i v tom, že voda a barvy nejen tvoří hudební doprovod, ale vytvářejí pomocí videoprojekce celou sadu obrazců.

V centru je k dispozici několik útulných kavárniček, takže show můžeme sledovat třeba s pohárem zmrzliny nebo kávou pohodně usazeni v křesle. A samozřejmě můžeme celou show volně fotit nebo i natáčet.

ZP

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>