Řešit zimní dovolenou v létě – a proč ne?

Je už téměř standardem, že se vydáváme do cestovních kanceláří, když venku právě mrzne až praští, a my se v katolozích kocháme fotkami prosluněných pláží a vybíráme tu nejvhodnější destinaci pro letní či jarní dovolenou za předsezónní, tudíž nejvýhodnější ceny. Mnohdy navíc vedle slevy získáme i zajímavé benefity. Tak proč to tak neudělat i se zimní dovolenou?

Venku momentálně slunce zdatně žene teploměry k třicetistupňovým teplotám a my se tak u výběru z katalogů se zimními sceneriemi můžeme příjemně ochladit. A nemusíme vybírat jen známá lyžařská střediska. Co takhle třeba chaty? Rozhlédnout se můžeme třeba po nějaké romantické chatě na Slovensku. Velký výběr nalezneme příjemných chat naleznete zde.

A pokud se nám některá z chat bude zamlouvat, nic nám nebrání, abychom zde strávili i část letní dovolené. Protože výhoda těchto chatiček je, že je tu krásně jak v zimě při lyžování, tak v létě, kdy při procházkách nebo cykloturistice. Svěží vzduch a nádhernou přírodu zde oceníme během celého roku.

Když už jsme ale u přípravy na zimu v předstihu, neměli bychom též propásnout možnost nákupu krbu. I moderní krby jsou teď po sezóně na nejnižších možných cenách, a také nebudeme mít problém, s tím sehnat technika, případně revizi, pro uvedení krbu do provozu. Čekat na konec léta se v tomhle případě nevyplatí, protože ceny pak letí strmě vzhůru a na techniky si počkáme i pár týdnů.

A do třetice bychom se mohli porozhlédnout po lyžích. Nové lyže od lukasport.sk jsou teď též k dostání za minimální ceny a pokud zima letos přijde zase stejně brzo jako loni a cestáři nebudou opět stíhat, možná se nám budou hodit i na procházku po městě…

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>