Vánoce v Thajsku stále trendy?

Vánoce sypané sněhovými vločkami a atmosféra podmalovaná koledami a mrazem malujícím po oknech? Ne každého tato tradiční představa Vánoc láká. I když dnes převládá trend trávit Vánoce doma nebo na horách, Vánoce v teple jsou stále lákadlem, především pro ty, co vánoční atmosféře a zimě příliš neholdují.

Pokud se řekne Vánoce v teplých krajích, většině se jako jedna z destinací vybaví Thajsko. Je pravda, že tato země má jako vánoční destinace poměrně zasloužilou tradici, a i dnes je stále populární. Navíc díky příznivějším cenám může Vánoce v Thajsku vyzkoušet i ten, kdo není celebritou.

Naopak se s nějakými českými celebritami v Thajsku možná setká, protože Vánoce v této destinaci jsou stále trendy. Užívat si můžeme nerušené relace na bílých plážích, plavání v průzračném moři a nechat se hýčkat luxusně vybavenými letovisky. Navíc zde teploty neklesají pod třicet stupňů.

A komu by se zastesklo po přeplněných předvánočních ulicích či trzích, nechť vyrazí do Bangkoku. Hlavní město Thajska má zhruba má stejně obyvatel jako Česko a panuje tu poměrně čilý ruch. Projít se můžeme po nejdelší ulici světa Sukhumit Road, nebo se zastavit na některém z trhů, kde na rozdíl od těch vánočních můžeme smlouvat o ceně.

Ten, kdo by přece jen chtěl raději rozjímat, může se vydat třeba na thajské ostrovy, na příklad ,,ostrov slona“ (Chang), nás okouzlí nádhernou přírodou, neporušeným žádnou městskou zástavbou.

 

ZP

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>