Nový cestovatelský hit – zájezdy na sportovní zápasy

Cestovat se nemusí jen za teplem či za poznáním, stále populárnější je cestování za sportovními zápasy.

Koupit si vstupenku přímo u pořadatele nebo u daného klubu, zajistit si nocleh a odvoz pro mnohé není lehké, obzvláště, pokud neumíte dobře cizí jazyk. A tak je stále více společností a cestovních kanceláří, které nabízejí zájezdy na sportovní utkání. A mezi všemi sporty vede jednoznačně fotbal.

stadion

Potěšte i vy své nejbližší zájezdem, na který nikdy nezapomenou. Zájezd na fotbal je totiž pro fotbalové fanoušky absolutně ideálním dárkem.

Baví vás kurzové sázení událostí sportu online? Pak jsou podobné zájezdy i pro vás. Jistě, adrenalin člověk zažije i u svého počítače a online sázení má také své kouzlo, ale vidět zápas živě na stadiónu čítajícího několik desítek až set tisíc míst je úplně jiná káva.

Zájezd nejen na zápas

Nebojte se vzít s sebou i ty, které fotbal příliš nebaví. Na stadiónech totiž panuje taková atmosféra, že ji zkrátka podlehne každý.

Navíc, podobné zájezdy nejsou čistě o sportu. Třeba takový zájezd na zápas Bayern Mnichov je dobré obohatit také o návštěvu města. Turisty zde láká například proslulá zvonkohra Glockenspiel, nejstarší pivnice Hofbräuhaus a milovníci aut a motorek jistě nepohrdnou návštěvou BMW Welt a BMW Muzea.

Zájezd na FC Chelsea si zase žádá návštěvu centra Londýna…

Co si na podobný zájezd zabalit?

Je nutné zohlednit roční dobu, kdy se zápas koná. Od ní se pochopitelně odvíjí i počet potřebných svršků. Na stadiu může být chladno nebo naopak extrémní teplo. V každém případě se bude určitě hodit pohodlná Under Armour obuv, ve které můžete jak fandit, tak šlapat po městě.

Jinak lze říct, že kromě hotovosti (kartou si pivo na stadiónu nemusíte) a cestovního pojištění nic dalšího potřebovat nebudete.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>