Kam pro kufr na dovolenou

 

Léto se blíží a mnoho z nás už se začíná poohlížet po nabídkách cestovních kanceláří. Pokud nepatříte mezi dobrodruhy, kteří vyráží bez zavazadel a na dovolenou si s sebou přece jen něco chcete přibalit, začíná správná doba na koupi nového kvalitního, cestovního kufru, který přečká hrubé zacházení na letištích.

Každý cestovatel, který chce, aby obsah jeho zavazadel zůstal neponičený, by měl výběr kufru pečlivě zvážit. Za kvalitu je dobré si připlatit. Nečekejte, že s vaším kufrem se bude zacházet s opatrností. Tradiční a osvědčení výrobci používají vyzkoušené materiály, jejich zavazadla podléhají těm nejnáročnějším testům, aby zákazníkům zaručili tu nejlepší kvalitu. Kufry, které neohleduplné zacházení na letištích přečkají vcelku, jsou již řadu let kufry od značky Samsonite.

kufry samsonite

Kde pořídit kvalitní kufr?

Kompletní sortiment kufrů Samsonite nabízí obchod Delmas. Vybrat si můžete z mnoha typů, velikostí a barev.

Tip:  Vyberte si kufr rozeznatelné barvy či vzoru. Černá barva je sice praktická, protože na ní nejde všechno vidět. Černý kufr si ale snadno spletete s kufrem cizím.

Přesto, že vás může lákat výhodná nabídka některých prodejců, dávejte si pozor na falešné zboží. V některých zemích je vlastnění padělku, považováno za trestní čin. Delmas má smlouvu přímo s výrobcem a na všechny kufry poskytuje plnou záruku a certifikát pravosti.

Ke kufru fotokniha zdarma!

Na letošní léto si Samsonite společně se svým předním prodejcem v ČR – Delmas připravili novinku – akci, která potěší všechny turisty. Při zakoupení libovolného kufru Samsonite S’Cure získá zákazník zdarma voucher na fotoknihu. Po absolvování dovolené budete moct nahrát své fotky dle informací na voucheru a poštou vám přijde fotokniha vytvořená z vašich fotek.

Kdo by nechtěl své zážitky shrnout do knihy, ve které si bude moct listovat a vzpomínat na dovolenkové dny.

  • Přijdou vám kufry Samsonite dražší, než jste ochotni za zavazadlo zaplatit? Společně se Samsonite Delmas prodává i kufry oblíbené značky „American Tourister„, které jsou cenově dostupnější. Také značka American Tourister se snaží vyrábět lehké, kvalitní kufry a nabízí látkové i skořepinové kufry. Stačí si vybrat ten pravý pro vás.

Tip: Prodlužte životnost kufru tím, že jej před cestou obalíte fólií. Tuto službu nabízí většina letišť, nebo si jej můžete obalit do potravinové fólie doma sami. Zabráníte tak oděrkám a kufr bude vypadat i po pár letech jako nový.

Mohlo by se vám líbit...

1 komentář

  1. Jana napsal:

    Z vlastních bohatých zkušeností mohu doporučit skořepinový kufr. Používám ho pravidelně a cena doopravdy odpovídá kvalitě. Navíc se člověk nemusí bát o obsah.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>