Jede se na dovolenou

Slunce, moře, pláž. Kdo po přečtení lituje, že si tuhle oslnivou trojkombinace nestihl včas zajistit v rámci výhodných předsezónních předprodejů, a teď už cestovní agentury a kanceláře dvakrát velké slevy nenabízí, nemusí. Existuje totiž ještě další varianta pořízení o několik desítek procent levnějšího zájezdu. A nepotřebujeme překvapivě ani stroj času.

Onou klíčovou variantou jsou hromadné slevy, nebo také jinak populární hromadné nákupy. Základem jsou hromadné objemy prodejů, kdy si danou akci zakoupí velké množství lidí, což umožní držet ceny dole, a dostat se na námi kýženou cifru po slevě.

Vedle běžných slevových webů či webů o hromadném nakupování, existují i takzvané srovnávací weby, kde nalezneme nabídky ze všech možných slevových a hromadných webů, nabízejících jednotlivé akce.

Díky možnosti srovnání nabídek z většího množství webů, tak ušetříme čas, který bychom jinak museli věnovat porovnávání nabídek, a můžeme se v klidu věnovat výběru dovolené. Hitem jsou slevy na pobyty, kde můžeme vybírat vedle výše slevy, podle délky pobytu, kvality ubytování, případně volit podle našich osobních preferencí.

Záleží také na tom, co si od dovolené slibujeme, jestli ji chceme skutečně trávit na prosluněné pláži, nebo si raději odpočinout v létě někde na horách. Nejsilnější základnu ovšem přes různé inovativní způsoby trávení léta či jara, tvoří stále slevy na dovolenou u moře.

Přece jen – slunce, moře, pláž, zní jako dokonalá trojkombinace, a při nákupu dovolené přes hromadné slevy, budeme moci navíc přidat ještě potřebnou třešničku na dortu, která zní – sleva.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>