Dopřejte si kouzlo Prahy přímo v jejím srdci, Alchymist Grand Hotelu & Spa

Pár kroků od Pražského hradu a Karlova mostu, mezi uličkami Malé Strany se nachází luxusní pětihvězdičkový Alchymist Grand Hotel & Spa. Jeho působivá atmosféra a stylově zařízené pokoje jsou mocným lákadlem pro návštěvníky z celého světa.

Často se však stává, že hodně cestujeme, a doma to známe jen povrchně. A jak jste na tom vy? Prozkoumali jste už skrz naskrz zákoutí staré Prahy? Pokud ne, máte jedinečnou možnost. Luxusní pražský hotel Alchymist Grand Hotel & Spa vám poskytne skvělé zázemí.

hotel alchymist

Základy Domu U Ježíška, v němž je hotel umístěn, pochází z nejstaršího malostranského přemyslovského opevnění, které tu bylo už roku 1257. Nejzachovalejší je ovšem čelní část budovy s plastikou Panny Marie Loretánské. Dům okouzlí každého, kdo do něho zavítá. Však je také zapsaný na seznamu chráněných památek UNESCO.

Vyberte si ubytování z rozmanitých možností Alchymist Grand Hotel & Spa:

  • luxusní apartmá až pro 3 hosty
  • pokoj Standard s manželskou postelí
  • dvoulůžkové apartmá Imperial
  • apartmá Tower až pro 4 osoby
  • dvoulůžkové apartmá Junior s terasou
  • královské apartmá pro 2
  • apartmá Junior pro 2 hosty
  • rodinný pokoj až pro 4 návštěvníky

Ubytování v hotelu Alchymist je však třeba rezervovat včas, protože o všechny pokoje je velký zájem a bývají dlouho dopředu vyprodané. Hotel má nepřetržitě otevřenou recepci a bezplatné wi-fi připojení. Hosty vítá drinkem zdarma, chystá pro ně výborné snídaně, ochutnávky vína a sýrů nebo proslulé čokoládové pralinky.

Tipy pro pobyt v pražském hotelu Alchymist

Vychutnejte si dobroty z Restaurantu Aquarius, a pak unikátní omlazující rituál v Ecsotica Spa ve starobylých sklepeních hotelu. Indonéská ošetření doplněná římskými lázněmi kombinují to nejlepší z východní a západní filosofie pro maximální odpočinek.

Praha 1 a její Alchymist Grand Hotel & Spa nadchne všechny hosty, kteří chtějí poznávat historické památky a užívat si vybranou gastronomii a wellness procedury. Ať už sem zavítáte s dětmi, partnerem nebo přáteli, vždy získáte zážitky na celý život.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>